Įmonės rekvizitai

UAB „SKAUDUVA“

Įmonės kodas: 121783586

PVM mokėtojo kodas: LT217835811

Reg. adresas: Savanorių pr. 123, LT-03150 Vilnius

Savanorių pr. 123, LT-03150, Vilnius
Tel. 8 622 06591
Faks. (8 5) 2336102
El. paštas: info@skauduva.lt

Alfredas Aranauskas

Tel. 8 685 05099
El. paštas: alfredas@skauduva.lt

Gediminas Kižys

Tel. 8 622 06591
El. paštas: gediminas@skauduva.lt

Buhalterija

Tel. 8 694 39692
El. paštas: buhalterija@skauduva.lt

Šilutės pl. 39, LT-94105

Tomas Račkauskas

Tel. 8 662 39003

El. paštas: tomas@skauduva.lt

arba

Mindaugas Bružas

Tel. 8 614 34803

El. paštas: mindaugas@skauduva.lt

Donatas Sutkus

Birutės g. 39A, LT-76214

Tel. 8 615 23340

El. paštas: donatas@skauduva.lt

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Daugiau informacijos

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close